O nás

V Týništi nad Orlicí najdete komplexně zařízené Fitness centrum, ve kterém máte možnost procvičit svá těla a odreagovat se od každodenních povinností. V našem Fit Fitnes si přijdou na své, jak vyznavači těžkých činek a strojů, tak i lidé, dávající přednost aerobním aktivitám či odpočinku v soláriu.

 

Rádi poradíme i začátečníkům, zejména ženám, které pociťují ostych mezi muži a těžkými stroji. Cvičení řešíme formou individuálního přístupu a můžete si tak vybrat z různorodých aktivit, které pro Vás máme na výběr v Creative Fit zóně. Čeká na Vás příjemné a čisté prostředí s pohodovou rodinnou atmosférou. Vaši návštěvu si můžete zpříjemnit posezením u dobré kávy, v letním období je možné využít letní terásku a celoročně je pro Vaše ratolesti připraven dětský koutek.

 

 

       

Neustále se snažíme zkvalitňovat naše služby, a to s pomocí profesionálního vybavení Grun Sport. Fit Fitnes Vám umožňuje budovat sílu a svalovou hmotu, vytrvalost a ohebnost. Přijďte si k nám vyzkoušet, jak se cvičí na skutečně kvalitních strojích. Odměnou Vám bude vyšší výkonnost, lepší fyzická odolnost, pevnější zdraví, atraktivní vzhled, obdiv okolí a dobrý pocit!

Naši trenéři Vám poskytnou individuální přístup cvičení a jsou schopni Vám poradit jak se správně stravovat. Jsme pro Vás otevřeni non-stop, (24/7) a to za velmi příjemné ceny. Vaše dotazy rádi zodpovíme prostřednictvím emailu či telefonicky.

Těší se na Vás

osobní trenéři:

Miroslav Kubec tel: 604 841 056

Denisa Kubcová tel. 724 129 348

Tým Fit Fitnes Týniště nad Orlicí

Aktuality


13.09. v 15:41

Dobrý den

Prostřednictvím webových stránek www.mirovykrabicky.cz  (možný přímý proklik) je možné si objednat skvělá fitness jídla, sálát Buddha Bowl salát, ale i chutný dezert. Stačí vyplnit objednávku a poté si jídlo vyzvednout přímo ve Fit Fitnes.13.09. v 15:33

Dobrý den

Prostřednictvím webových stránek www.mirovykrabicky.cz  (možný přímý proklik) je možné si objednat skvělá fitnes jídla, sálát Buddha Bowl salát, ale i chutný dezert. Stačí vyplnit objednávku a poté si jídlo vyzvednout přímo ve Fit Fitnes.


Zámek
© 2015 - IT all solutions s.r.o.