Naše služby

Fit Fitnes je mimojiné perfektní posilovna, takže zde najdete všechno, co se týká posilování, body buildingu, zdravé výživy kvalitních doplňků stravy od společností Sizeandsymmetry, Extrifit, Prom-in, All stars a jiné. Vše za bezkonkurenční ceny, které jsou obecně nižší jak ceny internetové. Samozřejmostí je výživové poradenství, tvorba kvalitního jídelníčku ušitého na míru pro každého z Vás. Současně nabízíme prodej kvalitního sportovního obleční značky Nebbia a Bizon Gym. Pro více informací nás můžete kontaktovat a nebo se za námi jednoduše stavte!

 

Zpět k posilování a tréninku. Je nám jasné, že všichni nejsou jen pokročilí nebo profesionálové, ale, že jsou mezi námi i začátečníci, kteří potřebují odborně poradit, motivovat a tak trochu dokopnout k tomu, aby jejich trénink a snaha byly vidět. Jsme schopni Vás tréninkem provést a to díky osobním trenérům, kteří, pakliže se s nimi domluvíte, Vám budou asistovat a poradí Vám správné postupy a ty pravé fígle. Cenu za individuální trénink od zkušených trenérů Vám rádi sdělíme osobně na baru Fit Fitnes, popř. telefonicky či emailem. Kontakt naleznete na našich webových stránkách.

 

 

Posilovna Stojan s činkami GrunSport

 

Mimo posilovny a kompletního vybavení a zázemí máte možnost jít se i "slunit" do našeho solária. Těšíme se na Vaši návštěvu

Zámek
© 2015 - IT all solutions s.r.o.