O nás

Creative Fit je zóna Fit Fitnes, která nabízí originální lekce pod vedením certifikovaných trenérek a trenérů. Nabízíme novinky ve světě sportu jako je Kruhový tréninink, Fit Dance, Aerobic, Dance Aerobic, Hula hoop a další. Užijete si u nás nejen zábavu, ale také si vytvarujete postavu dle svých představ.

 

 

Creative Fit 

 

Pokud budete žízniví a nebo budete potřebovat vzpruhu, máme pěkně zásobený - samozřejmě co se zdravého stylu týče - bar v prostorách posilovny. Věříme, že si určitě vyberete cokoli na podporu Vašeho tréninku nebo regenerace.

 

Bar v posilce

 

Aktuality


12.04. v 08:20

Po zakoupení Čipu k permanentní vstupence, mají majitelé umožněn vstup do Fit Fitnes 24/730.10. v 09:04

Dobrý den

Prostřednictvím webových stránek www.mirovykrabicky.cz(možný přímý proklik),

je možné si objednat skvělá fitness jídla, sálát Buddha Bowl salát, ale i chutný dezert. Stačí vyplnit objednávku a poté si jídlo vyzvednout přímo ve Fit Fitnes.21.11. v 09:20

Brzy ve Fit Fitnes 

https://www.facebook.com/…11/

Academy of Movement je škola Brazilského Jiu Jitsu.

Brazilské jiu-jitsu (BJJ) je brazilské bojové umění a úpolový sport, který se vyvinul z juda, jenž se samo vyvinulo z japonského jiu-jitsu.

Brazilské jiu-jitsu patří dnes k nejúspěšnějším bojovým stylům současnosti. Za svou popularitu vděčí rozvětvené rodině Graciů, která ho proslavila díky svému vítěznému tažení ve vzájemném poměřování bojových stylů, které vyvrcholilo jejich výhrami v turnajích nejznámější organizace vzešlé z těchto soubojů, v UFC.

Tréninky probíhají pod vedením zkušeného Purple Belta Jiřího Skýby, vícemistra republiky v Brazilském Jiu Jitsu roku 2018, Mistra republiky v Kickboxu z roku 2009 a vítěze Czech Open v MMA z roku 2014. Jeho profesorem je Black Belt Jiří Didi Dimitrov (Cicero Costha-Czech Republic).

Tréninky jsou vhodné pro muže i ženy jakékoliv věkové kategorie, hlavní je chuť a píle.

Na trénink je potřeba kimono, pokud zatím žádné nemáte postačí kraťasy a tričko ????

 

Kontakt:

Tel: +420 603 421 761 email: jirkaskyba@gmail.com

 


© 2015 - IT all solutions s.r.o.