Jumping

Jumping® představuje zábavný styl hubnutí. Je to originální cvičení na malých trampolínách o průměru 125 cm s připevněnými madly o nosnosti 120kg. Jde o skupinové "SKÁKÁNÍ“, kde má každý svoji trampolínku. Každý z vás má vyhraněný osobní prostor na cvičení. V našem Creative Fit pro Vás máme připraveno 6 trampolínek.

 

Proč zkusit zábavný Jumping?

Jumping patří co do počtu spálených kalorií během jedné cvičební lekce k těm nejúčinnějším. Pochopitelně záleží na intenzitě cvičení, v průměru však spálíte až 1 500 kcal za hodinu. To je téměř dvojnásobek než například během lekce zumby a až o třetinu více než při H.E.A.T. Během toho, co Vám kalorie z těla mizí, tak díky intenzitě tréninku a jeho zábavné formě se hromadně vyplavují endorfiny.

Během tréninku se zapojují kromě základních svalů také hluboké vnitřní svaly v oblasti „core“ (středu těla) i svaly kolem páteře, což je nesmírně důležité pro celkovou kondici a držení těla. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků, z čehož se vzniká perfektní kardio trénink. Jumping posiluje komplexně svaly celého těla, a s přispěním rychlého, a účinného pálení kalorií, je tak vhodný nejen pro všechny, kteří chtějí najít účinný způsob na snížení váhy, ale také pro ty, kteří se chtějí udržovat nebo si zlepšit fyzickou kondici. Navíc lidé, kteří pravidelně cvičí Jumping, vydrží pracovat déle, lépe spí a cítí se více uvolněně. Cvičení na trampolínkách má také prokazatelně uklidňující účinek na nervový systém.

 

Hlavní výhody jumpingu:

  • Vysoký výdej a rychlé spalování tuků (vhodné na hubnutí)
  • Komplexní posílení svalů celého těla
  • Posílení hlubokých vnitřních svalů
  • Měkké výplety trampolínek chrání Vaše klouby
  • Snížení krevního tlaku
  • Příznivý vliv na kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost
  • Lekce plná zábavy a euforie

 

Moudrá slova uznávaných doktorů:

Mudr. Pavel Čížek (chirurg) říká: "Nedávno jsem byl osobně přítomen na hodině Jumpingu®, byl jsem příjemně překvapen komplexností cvičení. Vřele mohu všem doporučit k redukci nadváhy a posílení kardiovaskulárního a vestibulárního aparátu.“

 

Kde si zacvičíte opravdový Jumping®?

Cvičení Jumping® smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením Jumping®, kde lekce mohou vést pouze instruktoři s licencí Jumping®, a to na trampolínách dodávaných výhradně společností Jumping®. Tím jsou splněny náročné požadavky na bezpečnost a vysokou kvalitu tréninku.

Zábavně si zacvičíte a shodíte nadbytečné kilogramy a to vše za doprovodu motivující hudby. Základem lekce je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků v kombinaci s balančními prvky pro dokonalý kardio trénink.

Lekce trvá 60 minut. Nedílnou součástí je strečink jak na začátku, tak na konci lekce. Na závěr také nesmí chybět posilování břišní partie. Jumping® je dřina, zábava … prostě zábavná dřina :-)

 

Co si přinést na hodinu?

Pití, ručník, sportovní obuv a úsměv :-)

 

Lektoři:

Sandra Vrbatová t.č. 732 480 686

Jana Vacková t.č. 731 779 638

© 2015 - IT all solutions s.r.o.